TR EN DE AR

Başkan'ın Mesajı


Yapmış olduğumuz yatırımlarımızda kalite ilkesinden ödün vermeden yolumuza değer katacak karlı projeler ile büyüme hedefimizi sürdürmekteyiz. Bu hedef doğrultusunda; uzun yıllar önce gıda sektöründe başlayan hızlı tüketim alışkanlığından esinle, Etiler Marmaris 2014 yılının son çeyreği itibari ile yeni bir solukla Lezzet Yolculuğuna devam etmektedir.

Etiler Marmaris olarak hedefimiz yiyecek sektörünün değişmez lezzeti olan hızlı tüketilecek lezzetler kültürünü önce Türkiye’ye ardından da yurt dışına taşımak ve franchise ağımızı genişleterek kalıcı başarılar yakalamaktır. Bununla birlikte yenilikçilik ve sürekli gelişimi de takip ederek, yüksek gıda güvenliği standartlarında üretim yapmayı ve sektörün değişmez lezzeti olmayı hedeflemekteyiz. Sektördeki marka bilinirliğimizi ve franchise ağımızı genişletmek adına kurumsallaşma çalışmalarını tamamlayarak eğitimli ve dinamik personeli, kazandıran franchise yapısı, güçlü operasyonel desteği sayesinde her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Bugün ’’%100 Yerli, Kaliteli ve Güvenli’’ sloganı ile Türkiye’nin en iyi tedarikçileri ile çalışan Etiler Marmaris 2010 yılında Türkiye’nin en iyi lezzet noktası seçilmiştir.

Bizleri en iyiye layık gösteren saygı değer müşterilerimiz, güçlü yapı ortaklarımız olan franchise bayilerimize ve tedarikçilerimize bu yolda bize gösterdikleri inanç ve güven  için teşekkürlerimizi sunarım.


Mehmet Hilmi SOYLU
Yönetim Kurulu Başkanı

HAKKIMIZDA

Uzun yıllar önce başlayan gıdadaki hızlı tüketim alışkanlığı, Etiler Marmaris Lezzet Yolculuğu ile bugün Türkiye’nin 15 ilinde toplam 49 şubede devam ediyor. Etiler Marmaris İstanbul yiyecek kültürüne kattığı değişmez lezzetlerini önce tüm Türkiye’ye ardından da yurtdışına taşımak hedefinde. Bu hedef doğrultusunda hızla yol alan Etiler Marmaris kurumsallaşma çalışmalarını tamamladı. Eğitimli ve dinamik personeli, kazandıran franchise yapısı, güçlü operasyonel desteği sayesinde her geçen gün de büyümeye devam ediyor.

 

Tüm Hakları Saklıdır, 2020em-logo

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.