TR EN DE AR

Etiler Marmaris'te Kariyer


İnsan kaynaklarını sermayesinin en değerli yapı taşı olarak gören ve beyin gücüne yatırım yapan Etiler Marmaris, “doğru işe doğru insan” mantığından yola çıkarak ve bu kişilerin sürekli gelişimini destekleyerek hedeflerine ulaşmayı ilke ediniyor.

Yetenekli, girişken ve üretken iş gücü ile sürekli büyüyen Etiler Marmaris, çalışan mutluluğunu kurumsal değerlerinin bir parçası olarak benimsiyor.

Sürekli büyüyen bu ailenin bir üyesi olmak istiyorsanız, özgeçmişinizi genel başvuru formumuzu doldurarak ya da ik@etilermarmaris.com.tr adresimize e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Uzun yıllar önce başlayan gıdadaki hızlı tüketim alışkanlığı, Etiler Marmaris Lezzet Yolculuğu ile bugün Türkiye’nin 15 ilinde toplam 49 şubede devam ediyor. Etiler Marmaris İstanbul yiyecek kültürüne kattığı değişmez lezzetlerini önce tüm Türkiye’ye ardından da yurtdışına taşımak hedefinde. Bu hedef doğrultusunda hızla yol alan Etiler Marmaris kurumsallaşma çalışmalarını tamamladı. Eğitimli ve dinamik personeli, kazandıran franchise yapısı, güçlü operasyonel desteği sayesinde her geçen gün de büyümeye devam ediyor.

 

Tüm Hakları Saklıdır, 2020em-logo

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.